Mrągowo, Warmińsko-Mazurskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Inwentaryzacja Mrągowo 14/15.04.2012 nr ref. INW/MRA/04/12

Mrągowo

Hands2Work Sp. z o.o. zajmuje się wspieraniem Firm i Organizacji, które potrzebują efektywnych rozwiązań w doborze personelu oraz polityki personalnej. Działamy w otoczeniu środowiska biznesowego, gdzie cechuje nas skuteczność i profesjonalizm. Dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownicy Inwentaryzacji
Miejsce pracy: Mrągowo

Wymagania:
- dyspozycyjność w nocy z 14/15.04.2012 r.
- rzetelność
- sumienność
- pełnoletność

Obowiązki:
- liczenie towaru
- utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Oferujemy:
- możliwość dodatkowego zarobku
- umowę o dzieło
- stawkę 7,30 brutto/h

Opis dodatkowy:

Wszystkich zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie swoich aplikacji z nr referencyjnym: INW/MRA/04/12 na adres mailowy: rekrutacja@hands2work.pl/
Skontaktujemy się ze wszystkimi kandydatami.

Na ofertach prosimy o zamieszczenie klauzuli:
"Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji realizowanych przez Hands2work Sp. z o. o.&#8221;

Nr certyfikatu o wpisie do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia 6074

Ogłoszenie dodane: Sroda, 11 Kwiecien, 2012  10:08

Identyfikator: 390697

Wyświetleń: 2088